Интерактивен дисплей, Hikvision DS-D5B65RB/C 65", Touch: IR 45 points D-LED, 6ms, 3840 x 2160, 350 nits, 2xStylus pen, WiFi, Bluetooth, USB Type-C, USB Type-A, HDMI, RS-232, RJ45, Android, Wall Mount incl, OPS slot, Grey
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Размер на дисплея, инч65" (165.10 cm)
Резолюция4K UHD (3840 x 2160)
Тъч, точки на докосванеIR 45 point multi-touch
Време за реакция, ms6ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Яркост, cd/m2350cd/m2
КонтрастContrast (typical value) 4000:1
Безжична свързаностWiFi, Bluetooth
Входове2 HDMI, 3.5mm Audio In, 4 USB-A, USB-C, 2 RJ45, RS-232, Touch-USB
ИзходиHDMI, 3.5mm Audio Out
OPS слотOPS Slot
Вградени говорители16W x2, loudspeaker
Камера-
Микрофон-
Операционна системаAndroid 11
Размери (Ш, Д, В), mm1507 x 86 x 930
Тегло, kg39.9 kg
ДругиAG smooth glass, Intelligent Whiteboard, 2x Stylus pen, Power cable, Wall Mount included
Приложениеза образованието
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на дисплея, инч65
Резолюция3840x2160
Време за реакция, ms6
Приложениеза образованието
Яркост, cd/m2350
Вградени говорителиДа
Безжична свързаностДа
OPS слотДа
КамераНе
МикрофонНе
Честота на опресняване, Hz60
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
ВръзкаIR + Bluetooth
Гласово управлениеНе
Захранване100-240V AC
ТъчпадНе
Сензор за движениеНе
Вграден микрофонДа
QWERTY клавиатураНе
Подсветка на бутонитеНе
Тегло0.00кг
Интерактивен дисплей Hikvision DS-D5B65RB/C 65" – 4K UHD, 45-точков IR тъч, Android
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана65"